Manufacturer No:TLP3317(TP15,F
Manufacturer:Toshiba
Type:SSR - Solid State Relays
Description:Solid State Relays - PCB Mount Photorelay 1-Form-a USOP4
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Toshiba |
| Product Category: | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS: | Details |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Load Current Rating: | 120 mA |
| Load Voltage Rating: | 80 VAC 80 VDC |
| Relay Contact Form: | 1 Form A (SPST-NO) |
| Control Voltage Range: | 1 VDC to 1.3 VDC |
| Package / Case: | USOP-4 |
| Output Type: | Photo MOSFET |
| Input Current: | 50 mA |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Length: | 3.25 mm |
| Width: | 2.05 mm |
| Height: | 1.65 mm |
| Brand: | Toshiba |
| Input to Output Isolation Method: | 1 kV |
| Pd - Power Dissipation: | 50 mW |
| Product: | Solid State Relays |
| Product Type: | SSR - Solid State Relays |
| other: | 1500 |
| Subcategory: | Relays |
| Termination Style: | SMD/SMT |
| Unit Weight: | 0.001058 oz |
HOT
G7EB-1A-E DC12
Brand:Omron Electronics
G2RV-ST700-AP AC/DC24
Brand:Omron Automation and Safety

TPSI2072QDWQRQ1
Brand:Texas Instruments

0 332 209 206
Brand:TE Connectivity

DCNEV250-MP
Brand:Littelfuse

AQV209GAX
Brand:Panasonic Industrial Devices

5-1462037-4
Brand:TE Connectivity / P&B

ECK200AAAPA
Brand:TE Connectivity

TMR1201H4B012D10,03000
Brand:TE Connectivity
IMB06ITS
Brand:TE Connectivity / Axicom
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






