Manufacturer No:Z63000Z2910Z001Z77
Manufacturer:TDK
Type:Solenoids & Actuators
Description:Solenoids & Actuators Prototype - High Active Stack COM27S3 Encasulated
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Solenoids & Actuators |
| RoHS: | Details |
| Product: | Actuators |
| Type: | Piezo Actuator |
| Voltage Rating: | - 10 V to 180 V |
| Stroke: | 47 um |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 160 C |
| Length: | 3.4 mm |
| Series: | Multilayer Piezo Actuator |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | TDK |
| Height: | 27 mm |
| Mounting Style: | PCB Mount |
| Open Frame/Enclosed: | Enclosed |
| Operating Force: | 600 N |
| Product Type: | Solenoids & Actuators |
| Self Resonant Frequency: | 48 kHz |
| other: | 40 |
| Subcategory: | Solenoids & Actuators |
| Termination Style: | Wire Leads |
| Width: | 3.4 mm |
HOT
G3VM-601DY2
Brand:Omron Electronics

DCNLEV50-C
Brand:Littelfuse

TLP3317(TP15,F
Brand:Toshiba

TLP3475SRHA(TP,E
Brand:Toshiba

G3VM-601AY2
Brand:Omron Electronics
G2RV-ST700-AP DC24
Brand:Omron Automation and Safety

Z63000Z2910Z001Z77
Brand:TDK
G2RV-ST500 AC100
Brand:Omron Automation and Safety

RM1D060D100
Brand:Carlo Gavazzi

29-011-12
Brand:TE Connectivity / Kissling
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






