Manufacturer No:FP18679_LISA3-O2-90-PIN
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 20X35 DEG OVAL W/LOC PIN INSTALL
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 20 deg x 35 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bag |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 6.9 mm |
| Shape: | Oval |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.016155 oz |
HOT
LLNF-4T08-H
Brand:ams OSRAM

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil

FP18204_LISA3-WW-CLIP16
Brand:Ledil
OP005
Brand:Dialight
OP520
Brand:Dialight

CS17977_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil

CP18573_AMY-110-W-C
Brand:Ledil

10140
Brand:Carclo Technical Plastics

2700119
Brand:Phoenix Contact

ASMT-M030
Brand:Broadcom / Avago
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






