Manufacturer No:C18292_SPORT-2X2-S6-HT
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 60 DEG W/MIN SPILL LIGHT HI-TEMP
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Viewing Angle: | 60 deg |
| Series: | SPORT-2X2 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 15.5 mm |
| Length: | 50 mm |
| other: | 28 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 50 mm |
| Unit Weight: | 0.716908 oz |
HOT
10507
Brand:Carclo Technical Plastics

C17991_SPORT-2X2-S1
Brand:Ledil
OP520
Brand:Dialight
ASMT-M006
Brand:Broadcom / Avago

CP18576_AMY-110-M-B
Brand:Ledil

1-2328823-2
Brand:TE Connectivity

LLNF-2T06-H
Brand:ams OSRAM
OP005
Brand:Dialight

C18429_ADELIA-75-W
Brand:Ledil
OPK2-1-003
Brand:Dialight
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






