Manufacturer No:2700122
Manufacturer:Phoenix Contact
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses PSD-S OE LED YE
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Phoenix Contact |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | LED Permanent Light Element |
| Diameter: | 70 mm |
| Brand: | Phoenix Contact |
| Color: | Yellow |
| Height: | 65.5 mm |
| Shape: | Round |
| other: | 1 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Part # Aliases: | PSD-S_OE_LED_YE PSDSOELEDYE |
| Unit Weight: | 2.045325 oz |
HOT
C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil

FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Brand:Ledil

1-2328823-2
Brand:TE Connectivity

C17975_VICTORIA-MINI-W
Brand:Ledil

FP18207_LISA3CSP-WWW-CLIP16
Brand:Ledil

C18555_AMY-110-S
Brand:Ledil

LLNS-2T06-H
Brand:ams OSRAM

2329013-1
Brand:TE Connectivity

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






