Manufacturer No:CA14505_G2-LXP2-RS2-P
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Assembly round
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree LG Innotek Lumileds Nichia Osram Samsung Seoul |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Diameter: | 21.8 mm |
| Height: | 14.7 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 112 |
| Style: | Round |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Pin Tape |
| Unit Weight: | 0.134041 oz |
HOT
CP18575_AMY-110-S-B
Brand:Ledil

FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Brand:Ledil

C18292_SPORT-2X2-S6-HT
Brand:Ledil

CS17762_HB-IP-24-M-PC
Brand:Ledil

C18427_ADELIA-75-S
Brand:Ledil

C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

LLFL-6T08-H
Brand:ams OSRAM

CS17978_VICTORIA-MINI-WWW
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






