Manufacturer No:FP18193_LISA3-O-90-PIN
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 15+50 Deg Oval Beam w/Loc Pin Install
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 15 deg to 50 deg |
| Series: | LISA3 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 7.9 mm |
| other: | 100 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.016155 oz |
HOT
LLFL-6T11-H
Brand:ams OSRAM

C18429_ADELIA-75-W
Brand:Ledil

C18984_ADELIA-110-WW2
Brand:Ledil

C17393_DAISY-7X1-WAS-COVER
Brand:Ledil

1-2328823-1
Brand:TE Connectivity

FP18209_LISA3CSP-O-CLIP16
Brand:Ledil

FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Brand:Ledil

FP18208_LISA3-O-CLIP16
Brand:Ledil

C11333_CUTE-3-SS
Brand:Ledil
C17524_LISA4-WW
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






