Manufacturer No:CS17762_HB-IP-24-M-PC
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 30 DEGREE WIDE BEAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Viewing Angle: | 30 deg |
| Series: | HB-IP-24 |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 10 mm |
| Length: | 173 mm |
| other: | 40 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 71.4 mm |
| Unit Weight: | 1.899856 oz |
HOT
C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

CA13628_G2-LAURA-RS-P
Brand:Ledil
CS18056_VICTORIA-MINI-WWW-PC
Brand:Ledil

LLNF-2T06-H
Brand:ams OSRAM

C17523_LISA4-W
Brand:Ledil

2700121
Brand:Phoenix Contact

10414
Brand:Carclo Technical Plastics

C18291_SPORT-2X2-S4-HT
Brand:Ledil

C18570_AMY-110-WW
Brand:Ledil

CS17762_HB-IP-24-M-PC
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






