Manufacturer No:CA13628_G2-LAURA-RS-P
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses Assemblies Assembly square
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses Assemblies |
| RoHS: | Details |
| Type: | Lens Assembly |
| For Use With: | Cree Lumileds Nichia Osram Samsung Seoul |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 13.1 mm |
| Length: | 21.6 mm |
| Product Type: | LED Lenses |
| other: | 180 |
| Style: | Square |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Termination Style: | Pin Tape |
| Width: | 21.6 mm |
| Unit Weight: | 0.137921 oz |
HOT
FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Brand:Ledil

C17236_YASMEEN-50-W
Brand:Ledil

2700125
Brand:Phoenix Contact

CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil

C16825_ELISE-70-W
Brand:Ledil

FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

CS17978_VICTORIA-MINI-WWW
Brand:Ledil

F12075_IRIS
Brand:Ledil

LLNF-2T06-H
Brand:ams OSRAM

C18319_ADELIA-110-S
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






