Manufacturer No:C18244_DAISY-7X1-FT-D
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses LINEAR LENS MILKY MULTI PC PART
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Series: | DAISY-7X1 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Length: | 19 mm |
| other: | 24 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Width: | 259 mm |
| Unit Weight: | 0.459267 oz |
HOTC18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil

ASMT-M030
Brand:Broadcom / Avago

FP18203_LISA3CSP-W-CLIP16
Brand:Ledil
C18075_LINDA-10-W
Brand:Ledil

C18985_ADELIA-75-WW2
Brand:Ledil

CS18047_HB-IP-24-M
Brand:Ledil

C18547_AMY-25-ZOOM-SUB
Brand:Ledil

FP18678_LISA3CSP-O2-PIN
Brand:Ledil

FP18679_LISA3-O2-90-PIN
Brand:Ledil

C17239_YASMEEN-70-M
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






