Manufacturer No:C17736_YASMEEN-70-ZOOM-SUB
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 36 Deg Wide Beam Clear Lens Assmby Sold Sep
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Diameter: | 72.9 mm |
| Series: | YASMEEN-70 |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | Ledil |
| Height: | 46.7 mm |
| other: | 15 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.608476 oz |
HOT
C18604_AMBER-2X2-ME
Brand:Ledil

CP18576_AMY-110-M-B
Brand:Ledil
C18076_LINDA-10-ZT25
Brand:Ledil

2700125
Brand:Phoenix Contact

FP18209_LISA3CSP-O-CLIP16
Brand:Ledil

C18428_ADELIA-75-M
Brand:Ledil

C18281_DAISY-7X1-WAS-SHD
Brand:Ledil

FP10997_LISA2-WW-PIN
Brand:Ledil

F17826_VIOLETTA-W
Brand:Ledil
CS18056_VICTORIA-MINI-WWW-PC
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






