Manufacturer No:C17521_LISA4-RS
Manufacturer:Ledil
Type:LED Lenses
Description:LED Lighting Lenses 16 Deg Spot Beam w/Pins on Lens
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Ledil |
| Product Category: | LED Lighting Lenses |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | LED Lenses |
| Type: | Single Lens |
| Diameter: | 10 mm |
| Viewing Angle: | 16 deg |
| Series: | LISA4 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Ledil |
| Color: | Clear |
| Height: | 7.7 mm |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | LED Lighting |
| Unit Weight: | 0.010582 oz |
HOT
10507
Brand:Carclo Technical Plastics

LLNF-2T06-H
Brand:ams OSRAM
C18073_LINDA-10-O
Brand:Ledil

C18568_AMY-110-M
Brand:Ledil

10140
Brand:Carclo Technical Plastics

FP18679_LISA3-O2-90-PIN
Brand:Ledil

2700123
Brand:Phoenix Contact

C17521_LISA4-RS
Brand:Ledil

C18281_DAISY-7X1-WAS-SHD
Brand:Ledil

C17241_YASMEEN-70-WW
Brand:Ledil
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






