Manufacturer No:WR221230-36M8-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils 22X12X0.87mm Oval Rx coil unit
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WR |
| Inductance: | 27.9 uH |
| Function: | Receiver |
| Maximum DC Resistance: | 1.21 Ohms |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 22 mm |
| Width: | 12 mm |
| Height: | 0.87 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Number of Turns: | 36 |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 150 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.198116 oz |
HOT
WRSC-7R2K-32
Brand:Bel Signal Transformer
WMRR124F-1
Brand:Pulse Electronics
760308103102
Brand:Wurth Elektronik

BQ51051BYFPT
Brand:Texas Instruments
P9225-RAHGI8
Brand:Renesas Electronics

BQ51050BRHLR
Brand:Texas Instruments
760308101220
Brand:Wurth Elektronik
760308104119
Brand:Wurth Elektronik

146179-4011
Brand:Molex

WR303050-12F5-ID
Brand:TDK
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






