Manufacturer No:WT525225-12F2-MA2-G
Manufacturer:TDK
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Tx Wireless Charging Coil 10.5uH 0.06ohm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | TDK |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Series: | WT |
| Inductance: | 10.5 uH |
| Function: | Transmitter |
| Maximum DC Resistance: | 60 mOhms |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 52 mm |
| Width: | 52 mm |
| Height: | 3.74 mm |
| Packaging: | Tray |
| Brand: | TDK |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| other: | 12 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
HOT
BQ51051BRHLT
Brand:Texas Instruments

WRSC-26R0K-11
Brand:Bel Signal Transformer

760308102306
Brand:Wurth Elektronik

WR282840-37K2-LR3
Brand:TDK
MWPR1516CFM
Brand:NXP Semiconductors
760308101411
Brand:Wurth Elektronik
760308110
Brand:Wurth Elektronik

WRM483265-10F5-12V-G
Brand:TDK

BQ51221YFPT
Brand:Texas Instruments
760308103102
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






