Manufacturer No:IWTX5050FEEB100KF1
Manufacturer:Vishay
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils Transmitter 10uH 10% 9A Qi Compliant
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Inductance: | 10 uH |
| Function: | Transmitter |
| Tolerance: | 10 % |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 50 mm |
| Width: | 50 mm |
| Height: | 6.5 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Vishay / Dale |
| Current Rating: | 9 A |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| Shape: | Round |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Termination Style: | Wire |
HOT
WLC1115-68LQXQT
Brand:Infineon Technologies
WT252512-8F2-SM
Brand:TDK
760308102212
Brand:Wurth Elektronik

IWTX5050DZEB6R3KF1
Brand:Vishay / Dale

146179-0001
Brand:Molex
760308101220
Brand:Wurth Elektronik
760308103102
Brand:Wurth Elektronik

IWAS4832ABEB110JF1
Brand:Vishay / Dale

BQ51051BYFPT
Brand:Texas Instruments

BQ51222YFPR
Brand:Texas Instruments
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






