Manufacturer No:P9221-RAHGI8
Manufacturer:Renesas Electronics
Type:Wireless Charging ICs
Description:Wireless Charging ICs WPC 1.2.2 Wireless Receiver 15W
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Renesas Electronics |
| Product Category: | Wireless Charging ICs |
| RoHS: | Details |
| Standard: | WPC 1.2.3 |
| Product: | Receiver |
| Output Voltage: | 9 V 12 V |
| Output Current: | 1.25 A |
| Output Power: | 15 W |
| Operating Supply Voltage: | 1.8 V 5 V |
| Operating Supply Current: | 3 mA |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Package / Case: | WLCSP-52 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Brand: | Renesas Electronics |
| Product Type: | Wireless Charging ICs |
| Series: | P9221 |
| other: | 2500 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Unit Weight: | 0.005644 oz |
HOT760308101220
Brand:Wurth Elektronik

760308103305
Brand:Wurth Elektronik

STWLC38JRM
Brand:STMicroelectronics

IWTX5050CZEB6R3KF1
Brand:Vishay / Dale
WMRT149A-1
Brand:Pulse Electronics

760308102306
Brand:Wurth Elektronik

WLC1150-68LQXQT
Brand:Infineon Technologies

WTSC-6R3K-A11
Brand:Bel Signal Transformer
760308105214
Brand:Wurth Elektronik

IWAS4832AAEB220JF1
Brand:Vishay / Dale
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






