Manufacturer No:IWTX4646DCEB240JF1
Manufacturer:Vishay
Type:Wireless Charging Coils
Description:Wireless Charging Coils 24uH 5% Wrless Chrg Transmittr Coil/Shld
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Wireless Charging Coils |
| RoHS: | Details |
| Inductance: | 24 uH |
| Function: | Transmitter |
| Maximum DC Resistance: | 75 mOhms |
| Tolerance: | 5 % |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Q Minimum: | 185 |
| Number of Coils: | 1 Coil 1 Layer |
| Length: | 46 mm |
| Width: | 46 mm |
| Height: | 5.26 mm |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Vishay / Dale |
| Current Rating: | 6 A |
| Lead Length: | 40 mm |
| Product Type: | Wireless Charging Coils |
| Shape: | Round |
| other: | 12 |
| Subcategory: | Wireless Charging |
| Termination Style: | Wire Leads |
HOT
WRSC-7R2K-32
Brand:Bel Signal Transformer

LTC4120EUD-4.2#PBF
Brand:Analog Devices

WTSC-6R3K-A11
Brand:Bel Signal Transformer

WR303050-15F5-G
Brand:TDK

BQ50002RHBR
Brand:Texas Instruments
PCA9430HKZ
Brand:NXP Semiconductors

BQ51013BRHLT
Brand:Texas Instruments

WRSC-47R0K-08
Brand:Bel Signal Transformer
MWPR1516CFM
Brand:NXP Semiconductors
760308100110
Brand:Wurth Elektronik
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






