Manufacturer No:23A21B10
Manufacturer:Vishay
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Multidial 10 Turns 30.6mm
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Dials |
| Type: | Turns-Counting Dial |
| Shaft Diameter: | 1/4 in |
| Outside Diameter: | 30.6 mm |
| Height: | 31.5 mm |
| Color: | Black |
| Indicator Style: | Numbers 10-Turn |
| Series: | 23 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Vishay / Spectrol |
| Indicator Color: | White |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
HOT
JPEPL5012CR
Brand:Amphenol Piher

JPEPL5371IN
Brand:Amphenol Piher

MPKES60B1/4
Brand:Apem

PK1100B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

MPKES90B14
Brand:Apem

JPEPL5220CR
Brand:Amphenol Piher

MPKES60B18
Brand:Apem

PKA70B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
018-1-11
Brand:Vishay / Spectrol

PKES120B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






