Manufacturer No:XEJPL5012NEI
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials BLACK KNOB
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Shaft |
| Shaft Diameter: | 2 mm hex |
| Outside Diameter: | 5 mm |
| Height: | 10 mm |
| Material: | Plastic |
| Series: | PTC-15 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.008113 oz |
HOT
21PA11B10
Brand:Vishay / Spectrol

PKS1132B101/4
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL5220CR
Brand:Amphenol Piher

5219NE
Brand:Amphenol Piher

PKS1103B101/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

JPEPL5272BL
Brand:Amphenol Piher

11K5015-JMNB
Brand:Grayhill

JPEPL6052INI
Brand:Amphenol Piher
XBOPL5034INI
Brand:Amphenol Piher

420031A14
Brand:Apem
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






