Manufacturer No:410131B1/4
Manufacturer:Apem
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Blk ABS 1/4" shft NO Indicator
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Apem |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Cylindrical Knob |
| Shaft Diameter: | 1/4 in |
| Outside Diameter: | 13 mm |
| Height: | 14 mm |
| Material: | Plastic |
| Design: | Knurled Straight |
| Color: | Black |
| Series: | 41013 |
| Brand: | Apem |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 25 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
HOTXBOPL5034INI
Brand:Amphenol Piher

XEJPL5012NEI
Brand:Amphenol Piher

KA700B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

PKA50B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

KLN900B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

PKS1105B101/4
Brand:TE Connectivity / P&B

KNS701BA1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

JPEPL5012IN
Brand:Amphenol Piher

PKES150B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

21A11B10
Brand:Vishay / Spectrol
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






