Manufacturer No:XEJPL5219CR
Manufacturer:Amphenol
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials SOLID SHAFT CREAM
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Amphenol |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Accessories |
| Type: | Shaft |
| Outside Diameter: | 6 mm |
| Height: | 15 mm |
| Material: | Plastic |
| Series: | PTC-15 |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Amphenol Piher |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 5000 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.017637 oz |
HOT
PK50B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

XEJPL5207CR
Brand:Amphenol Piher

18B11B010
Brand:Vishay

JPEPL5055IN
Brand:Amphenol Piher

1450530000
Brand:Weidmuller

PKB70B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch
XBOPL5034NA
Brand:Amphenol Piher

21PA11B10
Brand:Vishay / Spectrol

PKE60B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

5116 (GREY)
Brand:Amphenol Piher
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






