Manufacturer No:15A11B10
Manufacturer:Vishay
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials 10TURNS REC DIAL 3DIGIT 1/4" SHAFT
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Vishay |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Dials |
| Type: | Turns-Counting Dial |
| Shaft Diameter: | 1/4 in |
| Height: | 50 mm |
| Design: | Rectangular with Brake |
| Indicator Style: | Numbers 10-Turn 3-Digit |
| Packaging: | Bulk |
| Brand: | Vishay / Spectrol |
| Features: | Rectangular Digital Scale |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Part # Aliases: | 015-1-11 |
| Unit Weight: | 1.600027 oz |
HOT
KN1251B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

KNS701BA1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

KLN900B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

11K5015-JMNB
Brand:Grayhill
JPEPL5120CR
Brand:Amphenol Piher

PKS1106B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

KN900B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

H-46-6A
Brand:Bourns

PKD70B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

KPN900A1/4
Brand:TE Connectivity / P&B
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






