Manufacturer No:11K5015-KMNB
Manufacturer:Grayhill
Type:Knobs & Dials
Description:Knobs & Dials Control KnobStyle .250 dia shaft Black
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Grayhill |
| Product Category: | Knobs & Dials |
| RoHS: | Details |
| Product: | Knobs |
| Type: | Cylindrical Knob with Skirt |
| Shaft Diameter: | 1/4 in |
| Outside Diameter: | 23 mm |
| Design: | Ribbed |
| Indicator Style: | Arrow on Skirt |
| Brand: | Grayhill |
| Product Type: | Knobs & Dials |
| other: | 250 |
| Subcategory: | Knobs & Dials |
| Unit Weight: | 0.352740 oz |
HOT
1450530000
Brand:Weidmuller
XBOPL5034NA
Brand:Amphenol Piher

KD1250B1/4
Brand:TE Connectivity / Alcoswitch

11K5015-KMNB
Brand:Grayhill

PK50B1/4
Brand:TE Connectivity / P&B

21A11B10
Brand:Vishay / Spectrol

5209INI
Brand:Amphenol Piher

PKE60B1/8
Brand:TE Connectivity / P&B

5116 (GREY)
Brand:Amphenol Piher

XBOPL5155IN
Brand:Amphenol Piher
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






