Manufacturer No:UPN-EDGE-EHLX4RE-A10-0864
Manufacturer:AAEON
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers UP Squared 6000 system.Atom x6425RE CPU.8GB RAM 64GB eMMC.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | X6425RE |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Interface Type: | Ethernet PCle USB |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 117 mm x 106.4 mm x 70.6 mm |
| Brand: | AAEON UP |
| Memory Size: | 8 GB |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Series: | UP 6000 EHL |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
AIMB-205G2-00A1E
Brand:Advantech

5096
Brand:Adafruit

UPX-TGLI5-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

KINO-DH420-R10
Brand:IEI

34009-0832-16-5
Brand:Kontron

UP-CHT01-A20-0232-B10
Brand:AAEON UP
110110144
Brand:Seeed Studio

WAFER-EHL-J6412-R10
Brand:IEI

P0714
Brand:Terasic Technologies

UP-APL03C2F-A10-0216
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






