Manufacturer No:UP-APL03C2F-A10-0216
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP4000 board Intel Celeron N3350 2GB RAM 16GB eMMC Rev A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | - |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron N3350 |
| Core: | Celeron N3350 |
| Frequency: | - |
| Maximum RAM Capacity: | 8 GB |
| Installed RAM: | 2 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Packaging: | Box |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Audio DP Ethernet GPIO HDMI USB 3.1 USB Type-C |
| On-Board Storage Size: | 16 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT
KINO-DH420-R10
Brand:IEI

UPX-EDGE-TGLI5-A10-0000-0001
Brand:AAEON UP

EPC-C301C7-S7A1
Brand:Advantech

BNUC11TNHI30L00
Brand:Intel

BNUC11TNKV50000
Brand:Intel

102110765
Brand:Seeed Studio

102110758
Brand:Seeed Studio

102110764
Brand:Seeed Studio

WOP-204K-NAE
Brand:Advantech

34009-0832-16-5
Brand:Kontron
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






