Manufacturer No:UPN-EDGE-ADLNI3-A10-1664
Manufacturer:AAEON
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers UP Squared Pro 7000 Edge.IntelCore i3-N305.16GB RAM.64GB eMMC.A1.0
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Core i3-N305 |
| Chipsets: | - |
| Frequency: | - |
| Maximum RAM Capacity: | 16 GB |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Cache Memory: | - |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Interface Type: | Audio DP Ethernet GPIO HDMI M.2 RS-232/422/485 SATA USB 3.2 |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 134 mm x 105 mm x 65 mm |
| Code Name: | - |
| Brand: | AAEON UP |
| Memory Type: | LPDDR5 |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| other: | 20 |
| Subcategory: | Computing |
HOT102110402
Brand:Seeed Studio

110991824
Brand:Seeed Studio

BNUC11TNKI50000
Brand:Intel

114110148
Brand:Seeed Studio

UP-CHT01-A22-0432-A11
Brand:AAEON UP

5585
Brand:Adafruit

KINO-DH420-R10
Brand:IEI

BNUC11TNBI30000
Brand:Intel

110110146
Brand:Seeed Studio

110061362
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






