Manufacturer No:WAFER-JL-N5105-R10
Manufacturer:IEI
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers Interface Type:Audio DP Ethernet HDMI PCIe RS-232/422 SATA USB 3.2
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | IEI |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | 3.5 in |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron N5105 |
| Core: | Celeron N5105 |
| Frequency: | 2.9 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 16 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 146 mm x 102 mm |
| Brand: | IEI |
| Cache Memory: | 4 MB |
| Interface Type: | Audio DP DVI Ethernet HDMI PCIe RS-232/422/485 SATA USB 2.0 |
| Number of Cores: | 4 Core |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
5096
Brand:Adafruit

WAFER-EHL-J6412-R10
Brand:IEI

KINO-DH420-R10
Brand:IEI
UPS-EHLCN2-A10-0232
Brand:AAEON UP

114110147
Brand:Seeed Studio
RT71-FHD
Brand:Xenarc

UP-APL03C2F-A10-0216
Brand:AAEON UP

34006-2000-17-2
Brand:Kontron

WAFER-TGL-U-i5-R10
Brand:IEI

UP-CHT01-A22-0432-A11
Brand:AAEON UP
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






