Manufacturer No:102110768
Manufacturer:Seeed Studio
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers ODYSSEY - X86J4125864 v2 (Win11 Pro Activated) (TELEC) - with 64GB eMMC Linux and Arudino Core
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Seeed Studio |
| Product Category: | Single Board Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron J4125 |
| Core: | Celeron J4125 ARM Cortex M0+ |
| Frequency: | 2 GHz to 2.7 GHz |
| Installed RAM: | 8 GB |
| Operating Supply Voltage: | 15 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 75 C |
| Dimensions: | 110 mm x 110 mm |
| Brand: | Seeed Studio |
| Interface Type: | Audio Ethernet HDMI M.2 PCIe SATA SD Card USB 2.0 USB 3.1 USB Type-C |
| Number of Cores: | 4 Core |
| On-Board Storage Size: | 64 GB |
| On-Board Storage Type: | eMMC |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
UP-CHT01-A20-0464-A11
Brand:AAEON UP

102110768
Brand:Seeed Studio

110110145
Brand:Seeed Studio

34006-2000-17-2
Brand:Kontron

TPC-107W-N31YA
Brand:Advantech

BNUC11TNKI50001
Brand:Intel

Express-CFR-E-2254ML
Brand:ADLINK Technology

102110765
Brand:Seeed Studio

5584
Brand:Adafruit

1185423
Brand:Phoenix Contact
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






