Manufacturer No:KINO-DH420-R10
Manufacturer:IEI
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers Mini-ITX SBC supports LGA1200 Intel 10th Generation Core i9/i7/i5/i3 Celeron and Pentium processor DDR4 dual independent displays triple 2.5GbE LAN M.2 SATA 6Gb/s HD Audio and RoHS
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | IEI |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Form Factor: | Mini-ITX |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Celeron Core i3/i5/i7/i9 Pentium |
| Core: | Celeron Core i3/i5/i7/i9 Pentium |
| Frequency: | 2.93 GHz |
| Maximum RAM Capacity: | 64 GB |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 170 mm x 170 mm |
| Brand: | IEI |
| Chipsets: | Intel H420E |
| Interface Type: | DP Ethernet HDMI M.2 PCIe RS-232/422/485 SATA USB 2.0 USB 3.0 |
| Product Type: | Single Board Computers |
| Subcategory: | Computing |
HOT
WAFER-TGL-U-i7-R10
Brand:IEI

102110646
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

MIO-5373U-U7A1
Brand:Advantech

MIO-5375C7-Q4A1
Brand:Advantech

UP-APL03P4F-A10-0864
Brand:AAEON UP

110110145
Brand:Seeed Studio

UPN-EHLX4RE-A10-0864
Brand:AAEON UP

QSRZ-G2L1
Brand:Ka-Ro electronics
Mira220 Raspberry Pi EVK
Brand:ams OSRAM

AIMB-205G2-00A1E
Brand:Advantech
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






