Manufacturer No:ESRP-CMS-U2271V2
Manufacturer:Advantech
Type:Embedded Box Computers
Description:Embedded Box Computers ThinManager enabled Pocket-Size Edge IoT Thin Client with Intel Celeron N6210
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Embedded Box Computers |
| RoHS: | Details |
| Product Type: | Embedded Box Computers |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Intel Celeron N6210 |
| Frequency: | 2.666 GHz |
| Operating Supply Voltage: | 10 VDC to 30 VDC |
| Interface Type: | Ethernet |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 124 mm x 100 mm x 30 mm |
| Brand: | Advantech |
| Memory Size: | 4 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Power Consumption: | 12 W |
| Subcategory: | Computing |
HOT
102110768
Brand:Seeed Studio

UPN-ADLNI3-A10-1664
Brand:AAEON UP
UPS-EHLCN2-A10-0232
Brand:AAEON UP

UPN-ADLN50-A10-0432
Brand:AAEON UP

110061441
Brand:Seeed Studio

5583
Brand:Adafruit

BNUC11TNHI50001
Brand:Intel

110110147
Brand:Seeed Studio

BNUC11TNHV50001
Brand:Intel

EVAL-CN0554-RPIZ
Brand:Analog Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






