Manufacturer No:UPX-TGLI5-A10-0000-0001
Manufacturer:AAEON
Type:Single Board Computers
Description:Single Board Computers UP Xtreme i11 board with Core i5-1145GRE w/o 40pin Type C
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | AAEON |
| Product Category: | Single Board Computers |
| RoHS: | Details |
| Series: | UP Xtreme i11 |
| Processor Brand: | Intel |
| Processor Type: | Core i5-1145GRE |
| Core: | Core i5-1145GRE |
| Operating Supply Voltage: | 12 V |
| Minimum Operating Temperature: | 0 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 60 C |
| Dimensions: | 122.5 mm x 120.35 mm x 50.28 mm |
| Brand: | AAEON UP |
| Interface Type: | Ethernet HDMI USB |
| Memory Size: | 64 GB |
| Memory Type: | DDR4 |
| Number of Cores: | 4 Core |
| Product Type: | Single Board Computers |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Computing |
HOT6069-410-001
Brand:Digilent

UPN-APLC2F-A10-0232
Brand:AAEON UP

5583
Brand:Adafruit

102110423
Brand:BeagleBoard by Seeed Studio

34006-2000-17-2
Brand:Kontron
4863
Brand:Adafruit

5584
Brand:Adafruit

34009-0832-16-5
Brand:Kontron

114110148
Brand:Seeed Studio
102110402
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






