Manufacturer No:FB-EI-30026-000
Manufacturer:Knowles
Type:Microphones
Description:Microphones 1M NOISE CANCELING 172MM LONG 5.4 DIA
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Knowles |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Noise Cancelling |
| Impedance: | 150 Ohms |
| Sensitivity: | - 100 dBA |
| Termination Style: | Wire Lead |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 18 mm |
| Depth: | 7.6 mm |
| Brand: | Knowles |
| Frequency: | 5 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | FB |
| other: | 35 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 2.162029 oz |
HOT
EK-23028-C36
Brand:Knowles

FG-23629-D65
Brand:Knowles

SPW0878LR5H-1
Brand:Knowles

CMM-4030DB-26354-TR
Brand:CUI Devices

FG-23629-P16
Brand:Knowles

CMP-5247TF-K
Brand:CUI Devices

CMEJ-4618-42-L120
Brand:CUI Devices

CMM-2718AB-38316-TR
Brand:CUI Devices

INMP510ACEZ-R7
Brand:TDK InvenSense

CMC-4012-40P
Brand:CUI Devices
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






