Manufacturer No:CMEJ-4618-42-L177
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones microphone 4.6 mm electret condenser omnidirectional 177mm Lead wire 2 Vdc 42 dB Sensitivity
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 42 dB |
| Termination Style: | Wire Lead |
| Diameter: | 4.6 mm |
| Depth: | 1.8 mm |
| Operating Supply Voltage: | 2 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Packaging: | Bag |
| Product Type: | Microphones |
| Series: | CMEJ-4618-42-LX |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.011640 oz |
HOT
MMICT3903-00-012
Brand:TDK InvenSense

WP-23502-000
Brand:Knowles

EA-21842-C36
Brand:Knowles

CMA-4544PF-W
Brand:CUI Devices

FG-23629-D65
Brand:Knowles

EK-23027-C36
Brand:Knowles

MMICT5818-00-012
Brand:TDK InvenSense

KAS-700-0145
Brand:Knowles

EM-24346-C36
Brand:Knowles

TO-24611-000
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






