Manufacturer No:CMA-4544PF-W
Manufacturer:CUI Devices
Type:Microphones
Description:Microphones Microphones
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CUI Devices |
| Product Category: | Microphones |
| RoHS: | Details |
| Directional Properties: | Omnidirectional |
| Impedance: | 2.2 kOhms |
| Current Rating: | 500 uA |
| Sensitivity: | - 44 dB |
| Termination Style: | Solder Pin |
| IP Rating: | - |
| Diameter: | 9.7 mm |
| Depth: | 4.5 mm |
| Operating Supply Voltage: | 3 V |
| Brand: | CUI Devices |
| Frequency: | 20 kHz |
| Packaging: | Bulk |
| Product Type: | Microphones |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Audio Devices |
| Unit Weight: | 0.028219 oz |
HOT
CMEJ-0733-36-L050
Brand:CUI Devices

CMM-3729AT-42316-TR
Brand:CUI Devices

EK-23027-C36
Brand:Knowles

ICS-40310
Brand:TDK InvenSense

MMICT4076-00-908
Brand:TDK InvenSense

SPG08P4HM4H-1
Brand:Knowles

SPU0410LR5H-QB
Brand:Knowles

CMC-5044TF-A
Brand:CUI Devices

IMP23ABSUTR
Brand:STMicroelectronics

SPK0838HT4H-1-7
Brand:Knowles
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






