Manufacturer No:LL200-3-37
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells .079mA@2.1V 200Lux Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 1.17 mW |
| Maximum Output Current: | 450 uA |
| Maximum Output Voltage: | 2.6 V |
| Length: | 114 mm |
| Width: | 37 mm |
| Application: | Low Light - Indoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Output Voltage: | 4.6 V |
| Product: | Solar Modules |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 4.6 V |
| Unit Weight: | 0.040000 oz |
HOT
PIS-0570
Brand:Crowd Supply
AM-1606C
Brand:Panasonic Industrial Devices

MPT15-75
Brand:PowerFilm
BWA-SOLAR PANEL 3W
Brand:Banner Engineering

FIT0601
Brand:DFRobot

MP7.2-75F
Brand:PowerFilm

LL200-2.4-75
Brand:PowerFilm

MIKROE-651
Brand:Mikroe

BCS4430B6
Brand:TDK

114992711
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






