Manufacturer No:29250
Manufacturer:Klein Tools
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 60W Portable Solar Panel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Klein Tools |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Rechargable Power |
| Output Power: | 60 W |
| Length: | 20.5 in |
| Width: | 2 in |
| Brand: | Klein Tools |
| Dimensions: | 20.5 in x 3 in x 36.5 in |
| Height: | 36.5 in |
| Product: | Portable Solar Panel |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Power |
HOT
ONP1.2-37x54
Brand:PowerFilm

313070001
Brand:Seeed Studio

SC10050
Brand:OSEPP Electronics

FIT0573
Brand:DFRobot
AT-7666A
Brand:Panasonic Industrial Devices

PIS-0572
Brand:Crowd Supply

LL200-3.6-75
Brand:PowerFilm

BCS2717B6
Brand:TDK

2885472
Brand:Phoenix Contact

ONP2.4-15x94
Brand:PowerFilm
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






