Manufacturer No:ONP2.4-15x94
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells 18.6mA@2.4V Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| Output Power: | 45 mW 10.1 mW |
| Length: | 94 mm |
| Width: | 14.6 mm |
| Thickness: | 0.22 mm |
| Application: | Low Light - Indoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Dimensions: | 94 mm x 14.6 mm |
| Isc - Short Circuit Current: | 24.2 mA |
| Packaging: | Bulk |
| Product: | Solar Module |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Power |
| Type: | Solar Panel |
| Voc - Open Circuit Voltage: | 3.2 V |
| Unit Weight: | 0.014100 oz |
HOT
LL200-3.6-75
Brand:PowerFilm

RC7.2-75PSAF
Brand:PowerFilm

313070001
Brand:Seeed Studio
AM-7D08CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices
7791400879
Brand:Weidmuller

BCS4430B6
Brand:TDK

SC10036
Brand:OSEPP Electronics
AM-5706CAR
Brand:Panasonic Battery

CS-PIJUICE-18
Brand:Crowd Supply

313070003
Brand:Seeed Studio
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






