Manufacturer No:LL200-3.6-75
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells .086mA@2.4V 200Lux Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 1.43 mW |
| Maximum Output Current: | 450 uA |
| Maximum Output Voltage: | 3.2 V |
| Length: | 74 mm |
| Width: | 76 mm |
| Application: | Low Light - Indoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Output Voltage: | 5.6 V |
| Product: | Solar Modules |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Unit Weight: | 0.050000 oz |
HOT
FIT0333
Brand:DFRobot
AM-1606CA
Brand:Panasonic Industrial Devices

LL200-4.8-37
Brand:PowerFilm

MPT4.8-75
Brand:PowerFilm

MPT15-75
Brand:PowerFilm

P7.2-75F
Brand:PowerFilm
AM-1456CA
Brand:Panasonic Battery

313070000
Brand:Seeed Studio

ONP1.2-37x54
Brand:PowerFilm

INP3.6-24x44T
Brand:PowerFilm
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






