Manufacturer No:LL200-4.8-37
Manufacturer:PowerFilm
Type:Solar Panels & Solar Cells
Description:Solar Panels & Solar Cells .041mA@3.2V 200Lux Solar Module
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | PowerFilm |
| Product Category: | Solar Panels & Solar Cells |
| RoHS: | Details |
| Series: | Indoor Light |
| Output Power: | 970 uW |
| Maximum Output Current: | 230 uA |
| Maximum Output Voltage: | 4.2 V |
| Length: | 94 mm |
| Width: | 38 mm |
| Application: | Low Light - Indoor |
| Brand: | PowerFilm |
| Output Voltage: | 7.4 V |
| Product: | Solar Modules |
| Product Type: | Solar Panels & Solar Cells |
| other: | 50 |
| Subcategory: | Power |
| Unit Weight: | 0.031000 oz |
HOT
CS-MPSOLAR-06
Brand:Crowd Supply
AM-5902CAR
Brand:Panasonic Battery
AM-5302CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices

PT15-300
Brand:PowerFilm

1525
Brand:Adafruit
AM-1606C
Brand:Panasonic Industrial Devices

MPT15-150
Brand:PowerFilm
AM-7S03CAR
Brand:Panasonic Industrial Devices

2885472
Brand:Phoenix Contact

FIT0573
Brand:DFRobot
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






