Manufacturer No:WM 30/86
Manufacturer:SpotSee
Type:Temperature Sensor Modules
Description:Temperature Sensor Modules WarmMark Short-Run 30C/86F
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | SpotSee |
| Product Category: | Temperature Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Type: | Temperature Sensor |
| Temperature Range: | - 40 C to + 121 C |
| Accuracy: | +/- 1 C |
| Brand: | SpotSee |
| Dimensions: | 46 mm x 19 mm x 1.5 mm |
| Height: | 1.5 mm |
| Length: | 46 mm |
| Mounting Style: | Adhesive |
| Product Type: | Temperature Sensor Modules |
| other: | 100 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Width: | 19 mm |
| Unit Weight: | 1 lb |
HOT
PIR-02
Brand:OSEPP Electronics

SCD30
Brand:Sensirion

101020952
Brand:Seeed Studio

SF45/B
Brand:LightWare LiDAR

TR-EVO-MINI-I2C
Brand:Terabee

TR-EVO-15M-USB
Brand:Terabee

SEN0385
Brand:DFRobot

114993068
Brand:Seeed Studio

LTF12IC2LDQ
Brand:Banner Engineering

BHI260AP
Brand:Bosch Sensortec
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






