Manufacturer No:WISE-2410-NB
Manufacturer:Advantech
Type:Multiple Function Sensor Modules
Description:Multiple Function Sensor Modules Smart Vibration Sensor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Advantech |
| Product Category: | Multiple Function Sensor Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | LoRaWAN Wireless Vibration Sensors |
| Type: | loT Sensor |
| Interface Type: | Micro-B USB |
| Operating Supply Voltage: | 3.6 V |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Application: | Industrial Automation |
| Brand: | Advantech |
| Dimensions: | 42 mm x 40.2 mm x 84.7 mm |
| For Use With: | US 902 MHz to 928 MHz |
| Minimum Operating Temperature: | - 20 C |
| Mounting Style: | Stud Mount |
| Product Type: | Multiple Function Sensor Modules |
| Series: | WISE-2410 |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensor Modules |
| Unit Weight: | 1.058 lbs |
HOT
110991068
Brand:Seeed Studio

PS1-O2-25%-MOD
Brand:Amphenol SGX Sensortech

PCL-M10-3E
Brand:Advantech

LTF12IC2LDQ
Brand:Banner Engineering
SX5-B6
Brand:Banner Engineering

114090021
Brand:Seeed Studio

114992738
Brand:Seeed Studio

Z25000Z2910Z001Z21
Brand:EPCOS / TDK

ULTRA-01
Brand:OSEPP Electronics
SX5-ME70
Brand:Banner Engineering
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






