Manufacturer No:AQY221N5V1Y
Manufacturer:Panasonic
Type:SSR - Solid State Relays
Description:Solid State Relays - PCB Mount PCB Mount PhotoMOS SSOP CXR3 4.45x2.65x1.8mm 1k Reel
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Panasonic |
| Product Category: | Solid State Relays - PCB Mount |
| RoHS: | Details |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Load Current Rating: | 180 mA |
| Load Voltage Rating: | 20 VAC |
| Relay Contact Form: | 1 Form A (SPST-NO) |
| Output Type: | MOSFET |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Width: | 4.3 mm |
| Height: | 2.1 mm |
| Series: | AQY22-V |
| Brand: | Panasonic Industrial Devices |
| Contact Form: | SPST (1 Form A) |
| Isolation Voltage: | 1.5 kV |
| Moisture Sensitive: | Yes |
| Product: | Solid State Relays |
| Product Type: | SSR - Solid State Relays |
| other: | 1000 |
| Subcategory: | Relays |
| Termination Style: | Solder Pin |
| Tradename: | PhotoMOS |
| Type: | Controller |
HOT
K8AK-TH11S24VAC/DC
Brand:Omron Automation and Safety

G6DN-1A-SL DC24
Brand:Omron Electronics

DCNLEV50-BN
Brand:Littelfuse

DCNLEV50-CA
Brand:Littelfuse
G2RV-ST700 DC12
Brand:Omron Automation and Safety

HE1AN-W-DC9V-Y6H
Brand:Panasonic Industrial Devices

29-211-12
Brand:TE Connectivity / Kissling

0 332 209 203
Brand:TE Connectivity

RM1D060D100
Brand:Carlo Gavazzi

G7EB-1AP1-E DC12
Brand:Omron Electronics
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






