Manufacturer No:SX9330ICSTRT
Manufacturer:Semtech
Type:
Description:Proximity Sensors SMART SAR WITH LED
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Semtech |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Sensing Method: | Capacitive |
| Mounting Style: | SMD/SMT |
| Output Configuration: | I2C |
| Brand: | Semtech |
| Length: | 1.26 mm |
| Maximum Frequency: | 400 kHz |
| Maximum Operating Temperature: | + 85 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Operating Supply Current: | 27 uA |
| Operating Supply Voltage: | 2.7 V to 3.6 V |
| Package / Case: | WLCSP-9 |
| Packaging: | Reel |
| Packaging: | Cut Tape |
| Packaging: | Reel |
| Series: | SX9330 |
| other: | 3000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Supply Voltage - Max: | 3.6 V |
| Supply Voltage - Min: | 2.7 V |
| Tradename: | PerSe |
| Width: | 1.25 mm |
HOT
SI1153-AB9X-GMR
Brand:Silicon Labs

59135-020
Brand:Littelfuse

PL-Q873-02
Brand:KEMET

VCNL4040M3OE-H3
Brand:Vishay Semiconductors

VCNL36828P
Brand:Vishay Semiconductors

Z4D-C01
Brand:Omron Electronics

RBS301-DWS-US
Brand:MultiTech

SS-430L-BK
Brand:KEMET

Si1152-AB00-GM
Brand:Silicon Labs

SS-430
Brand:KEMET
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






