Manufacturer No:TL-W3MC1-R
Manufacturer:Omron
Type:Proximity Sensors
Description:Proximity Sensors Proximity Sensor
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Omron |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| Sensing Distance: | 3 mm |
| Brand: | Omron Automation and Safety |
| Compliance: | CE |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 25 C |
| Operating Supply Voltage: | 24 V |
| Product Type: | Proximity Sensors |
| Series: | TL-W |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Sensors |
| Part # Aliases: | TLW3MC1R |
| Unit Weight: | 2.821917 oz |
HOTB5W-LB2114-1
Brand:Omron Electronics

E2E-C06N04-WC-C1 2M
Brand:Omron Automation and Safety

FDC2214QRGHRQ1
Brand:Texas Instruments

VCNL36828P
Brand:Vishay Semiconductors

SX9330LIULTRT
Brand:Semtech

SEN0313
Brand:DFRobot

E2A-S08KS02-WP-C12M
Brand:Omron Automation and Safety

ICF18L45F08B2IO
Brand:Carlo Gavazzi

E2EW-X22B1T30-M1
Brand:Omron Automation and Safety

59140-4-S-05-A
Brand:Littelfuse
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






