Manufacturer No:59156-1-T-02-A
Manufacturer:Littelfuse
Type:
Description:Proximity Sensors
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Littelfuse |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| RoHS: | Details |
| Mounting Style: | Adhesive Mount |
| Brand: | Littelfuse |
| Height: | 3 mm |
| Length: | 12.7 mm |
| Maximum Operating Temperature: | + 105 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 40 C |
| Packaging: | Bulk |
| Series: | 51955/51956 Flange Mount Series |
| other: | 2000 |
| Subcategory: | Sensors |
| Width: | 9 mm |
HOT
VCNL3040
Brand:Vishay Semiconductors

VCNL4030X01-GS08
Brand:Vishay Semiconductors

59135-020
Brand:Littelfuse

LGCTA3CA01-000
Brand:Honeywell

E2B-M12KN08-M1-B1
Brand:Omron Automation and Safety

E2F-X10E1-1
Brand:Omron Automation and Safety

59085-040
Brand:Littelfuse

59021-1-S-02-A
Brand:Littelfuse

CUSA-TR50-05-2000-WC68
Brand:CUI Devices

MTCH101-I/OT
Brand:Microchip Technology
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






