Manufacturer No:RBS301-DWS-US
Manufacturer:MultiTech
Type:
Description:Proximity Sensors LoRaWAN Door/Window Sensor for Indoor Use (1 Pk)
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | MultiTech |
| Product Category: | Proximity Sensors |
| Sensing Method: | Magnetic |
| Mounting Style: | Wall Mount |
| Brand: | MultiTech |
| Description/Function: | Door/Window Sensors |
| Height: | 0.75 in |
| Length: | 2.81 in |
| Maximum Operating Temperature: | + 70 C |
| Minimum Operating Temperature: | - 30 C |
| other: | 10 |
| Subcategory: | Sensors |
| Width: | 1.46 in |
HOT
59220-010
Brand:Littelfuse

FDC2214QRGHTQ1
Brand:Texas Instruments

120253-0143
Brand:Molex / Contrinex

TL-Q5MC2
Brand:Omron Automation and Safety

VCNL36825T
Brand:Vishay Semiconductors

SX9330ICSTRT
Brand:Semtech

10217784-00
Brand:Measurement Specialties

59150-2-V-05-A
Brand:Littelfuse

SX9330LIULTRT
Brand:Semtech

SEN0313
Brand:DFRobot
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






