Manufacturer No:58312-1041
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4005 Horizontal
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 6 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 1.681 lbs |
HOT
SWITCHING-3TERM-12V
Brand:Gravitech

173011235
Brand:Wurth Elektronik

TPSM82913RDUR-ET
Brand:Texas Instruments

PRFE21000026
Brand:Olmatic
2502520000
Brand:Weidmuller
TPSM63603SRDHR
Brand:Texas Instruments

710-0003-02
Brand:SchmartBoard

58301-1028
Brand:CCS

T001
Brand:M5Stack

HV-IBSS-USB
Brand:Vishay
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






