Manufacturer No:58307-1035
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 4008
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Input Voltage Max: | 13.8 V |
| Output Current: | 40 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 9 in x 1.4 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
| Unit Weight: | 1.501 lbs |
HOT
M035
Brand:M5Stack

TPSM8D6B24MOWR
Brand:Texas Instruments
TPSM83100SIUR
Brand:Texas Instruments

58303-1601
Brand:CCS

58301-1028
Brand:CCS

2156
Brand:Tinkerforge

178031801
Brand:Wurth Elektronik

178021801
Brand:Wurth Elektronik

MM04
Brand:Apex Microtechnology

58305-1033
Brand:CCS
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






