Manufacturer No:416040010-3
Manufacturer:Digital View
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules INVERTER INTERFACE BOARD
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | Digital View |
| Product Category: | Power Management Modules |
| RoHS: | Details |
| Product: | Inverters |
| Input Voltage Max: | 12 V |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 8 A |
| Brand: | Digital View |
| Dimensions: | 91.5 mm x 40 mm x 14 mm |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
58305-1033
Brand:CCS

CS-CIRCUITSETUP-02
Brand:Crowd Supply

ET272DINMV53X2SX
Brand:Carlo Gavazzi

58312-1441
Brand:CCS

PRFE21000109
Brand:Olmatic

58402-1045
Brand:CCS

2157
Brand:Tinkerforge

410-294-A
Brand:Digilent

CS-CIRCUITSETUP-05
Brand:Crowd Supply

VMUSAV20XSXX
Brand:Carlo Gavazzi
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






