Manufacturer No:58301-1029
Manufacturer:CCS
Type:Power Management Modules
Description:Power Management Modules RIGrunner 8012
RFQ

CLOSE
| Product Attribute | Attribute Value |
|---|---|
| Manufacturer: | CCS |
| Product Category: | Power Management Modules |
| Product: | Power Modules |
| Output Voltage: | 12 V |
| Output Current: | 80 A |
| Brand: | CCS |
| Dimensions: | 1.4 in x 11.75 in x 3 in |
| Product Type: | Power Management Modules |
| other: | 1 |
| Subcategory: | Embedded Solutions |
HOT
PRFE21000026
Brand:Olmatic

410-294-A
Brand:Digilent

CS-POWEREVER-01
Brand:Lambda Nu

DFR0852
Brand:DFRobot

178011801
Brand:Wurth Elektronik

CS-CIRCUITSETUP-03
Brand:Crowd Supply

M002
Brand:M5Stack

58303-1601
Brand:CCS

CRD250DA12E-XM3
Brand:Wolfspeed

MPM3824CGPA-Z
Brand:Monolithic Power Systems (MPS)
Hong Kong: 852-26713361
Shen Zhen: 0755-21913499
Email:sales@sanxi-pro.com






